o nas

klimatyzacja

oferta

grzanie

producenci

katalogi

ozonowanie

kontakt

katalogi

SAMSUNG:

Samsung Wind-Free Elite 2,6 kW


Producent:samsung


Gwarancja producenta 3 lata

Opis produktu:

Samsung Wind-Free ELITE to klimatyzator ścienny SPLIT, którego premiera miała miejsce w 2020 r.

Zapewnia optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu dzięki automatycznemu trybowi pracy. Na uwagę zasługuje technologia Wind-Free™, która gwarantuje równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza przez około 23 000 mikrootworów. Urządzenie jest bardzo ciche – pracuje już na poziomie 16 dB.

Seria klimatyzatorów Wind-Free™ ELITE wyróżnia się najwyższą klasą energetyczną A+++ zarówno dla funkcji chłodzenia, jak i grzania. Sterować urządzeniem możesz dzięki dołączonemu sterownikowi lub za pomocą każdego urządzenia SMART z dostępem do sieci. Aplikacja SmartThings pozwala na zdalne kontrolowanie klimatyzatora ELITE. Układ chłodniczy nowej serii urządzeń Samsung wypełnia efektywny i ekologiczny czynnik R32.

Jest to urządzenie klasy PREMIUM i najwyższej sezonowej klasy efektywności energetycznej dla chłodzenia jak i grzania: A+++ (SEER: 8,5; SCOP: 5,1) czyniąc je wszechstronnym pod kątem chłodzenia jak i ogrzewania pomieszczeń. Pobór mocy przy ogrzewaniu: 675 W, przy chłodzeniu: 540 W. Tryb grzania w zakresie temperatury na zewnątrz od -15 stopni do 24 stopni Celsjusza. Urządzenie cechuje nadto bardzo cicha praca: nawet 16 dB dla jednostki wewnętrznej. Jednostka zaopatrzona w możliwość sterowania bezprzewodowego pilotem, zdalnie poprzez moduł wi-fi oraz MDS. Filtr Tri-Care pozwala Ci dbać o higienę powietrza i utrzymywać optymalną wydajność wymiennika ciepła. Jego trójwarstwowa konstrukcja obejmuje filtr o dużej gęstości, który wyłapuje duże cząsteczki kurzu, włókna i sierść zwierzęcą. Kolejną warstwę stanowi filtr z powłoką z zeolitu, który redukuje ilość drobnych cząsteczek kurzu, wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu.

PARAMETRY:

dla pomieszczenia m2: 30-40
 • klasa energetyczna chłodzenia: A++
 • klasa energetyczna grzania: A+
 • chłodzenie kW: 2.5
 • chłodzenie btu: 9000
 • grzanie kW: 3.2
 • grzanie btu: 12000
 • poziom hałasu jed. zew. (dBA): 46
 • poziom hałasu jed. wew. (dBA): 19-37
 • współczynnik SCOOP: 4.0
 • sprawność sezonowa SEER: 6.7
 • Wi-Fi: tak
 • JONIZATOR plazmowy: nie
 • automatyczny nawiew: 2D

  Technologia Wind-Free

  równomierne rozprowadzanie powietrza Technologia Wind-Free™ skutecznie podnosi komfort życia użytkowników.

  Klimatyzator Samsung Wind-Free™ AVANT 3,5 kW AR12TXEAAWKNEU ma około 23 000 mikrootworów w obudowie, dzięki którym cicho i delikatnie rozprowadza schłodzone powietrze po całym pomieszczeniu, nie generując nieprzyjemnych podmuchów.

  Zaawansowany przepływ powietrza pozwala na jednoczesne chłodzenie większych obszarów mieszkania lub biura oraz obniżenie kosztów użytkowania. Wykorzystanie funkcji Wind-Free™ sprawia, że klimatyzator pobiera do 77% mniej energii elektrycznej względem funkcji Fast Cooling.

  FUNKCJA AI AUTO COMFORT

  Dzięki funkcji AI Auto Comfort możesz cieszyć się inteligentnym życiem. Funkcja automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia.

  W oparciu o wybraną przez Ciebie temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki.

  Digital Inverter Boost - dla szybszego chłodzenia

  Unikalna konstrukcja nowego klimatyzatora Samsung Wind-Free™ AVANT 3,5 kW AR12TXEAAWKNEU zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. Dzięki niej urządzenie chłodzi powietrze o 43% szybciej niż poprzednie modele marki. Wentylator jest o 15% większy, wlot powietrza został poszerzony o 18%, a kierownice powietrza o aż 31%. Pozwala to na efektywne rozprowadzanie powietrza na odległość nawet 15 metrów.

  Potrójne filtrowanie powietrza

  Klimatyzator Samsung Wind-Free™ AVANT 3,5 kW AR12TXEAAWKNEU posiada filtr Tri-Care, który nie tylko poprawia ogólny stan powietrza w pomieszczeniu, ale również pozwala utrzymać wydajność wymiennika ciepła. Składają się na niego gęsty filtr zatrzymujący duże cząsteczki kurzu i sierść zwierząt oraz filtr z powłoką zeolitową wychwytujący drobny pył, bakterie oraz alergeny. Dodatkowym wsparciem jest filtr Easy Filter Plus. Schłodzone powietrze pozostaje wolne od niebezpiecznych mikroorganizmów.

  Aplikacja SmartThings

  Aplikacja SmartThings dostępna na urządzenia z system Android lub iOS umożliwia użytkownikowi zdalną kontrolę temperatury w pomieszczeniu i ustawień urządzenia. Dzięki sztucznej inteligencji może on natomiast wydawać polecenia głosowe. Aplikacja podpowiada również optymalne nastawy.

  AUTO-CLEAN

  Nie musisz nic robic, by wnętrze Twojego klimatyzatora pozostawalo czyste!

  Po zakonczeniu pracy, funkcja Auto Clean automatycznie osusza wymiennik ciepła, korzystając z 3-etapowego procesu. Usuwa wilgoć, przedmuchując powietrze przez 10 do 30 minut. Pozwala to zapobiec rozwijaniu się bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

  Tryb ECO

  Jeszcze skuteczniejsze chlodzenie przy zachowaniu energooszczędnosci. Tryb eco w klimatyzatorze Samsung Wind-Free™ AVANT 3,5 kW AR12TXEAAWKNEU obciąża sprężarkę, zapewniając większą wydajność urządzenia. Urządzenie działa wydajniej przy zachowaniu wysokiej energooszczędności.

  Ekologiczny czynnik R32

  Klimatyzator Samsung Wind-Free™ AVANT 3,5 kW AR12TXEAAWKNEU wykorzystuje ekologiczny i efektywny czynnik chlodniczy R32, który cechuje duza wydajnosc. Wyroznia się nizszym niż jego poprzednik R410A potencjałem efektu cieplarnianego (GWP) na poziomie 675, a jego potencjał niszczenia warstwy ozonowej (ODP) wynosi 0. Czynnik chłodniczy R32, który wykorzystują klimatyzatory ścienne, ułatwia także samą instalację i późniejsze serwisowanie. Można go ładować w fazie ciekłej i gazowej, w instalacji freonowej potrzeba go o 30% mniej niż poprzednika. Znacznie łatwiejsza jest również utylizacja urządzeń.

  WYMIARY:

  Jednostka wewnetrzna: A) 88,9 cm B) 29,9 cm C) 21,5 cm

  Jednostka zewnetrzna: A) 79,0 cm B) 54,7 cm C) 28,5 cm

  Cena netto z montazem: 5790 zl


  VAT 8% - dla konsumentow przy montazu klimatyzacji w mieszkaniu/budynku mieszkalnym do 300 m2
  VAT 23% - dla pozostalych, w tym dla firm

 •     Kontakt:
                    796 378 930     klimatyzacje.poznan@gmail.com  Firma Usługowa Mariusz Krzak        NIP: 779 243 96 94         REGON: 363749449s  


  COPYRIGHT 2010 ALL RIGHTS RESERVED  by Aiuto   2010