o nas

klimatyzacja

oferta

producenci

samsung

lg

rotenso

gree

katalogi

ozonowanie

kontakt

ROTENSO:

rotenso

Japońska firma Rotenso Electric Industrial powstała w 1987 roku. Głównym celem firmy jest tworzenie urządzeń wysokowydajnych i przede wszystkim energooszczędnych, opartych na technologii inverterowej. Oferta Rotenso obejmuje zarówno klimatyzacje do użytku domowego, jak i komercyjnego, a są to jedne z najbardziej innowacyjnych i konkurencyjnych urządzeń na świecie. Każde urządzenie przed opuszczeniem fabryki przechodzi serię testów, mających na celu ciągłe polepszenie jakości urządzeń.

W fabrykach Rotenso zlokalizowanych w sercu Azji powstają unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. W nich idee przekształcane są w rozwiązania - kompletne urządzenia najwyższej jakości. Ofertę marki tworzą urządzenia przeznaczone dla zastosowań domowych, biurowych oraz przemysłowych. Inwestycje w badania i rozwój produktów umożliwiają wprowadzanie na rynek innowacyjnych i energooszczędnych klimatyzatorów dla każdego typu budynku.


promocje

Klimatyzacja Rotenso Roni 3,3 KW rotenso 2390 zł
Klimatyzacja Rotenso Ukura 2,6 KW rotensoUkura 2390 zł

    Kontakt:
                  796 378 930     klimatyzacje.poznan@gmail.comFirma Usługowa Mariusz Krzak        NIP: 779 243 96 94         REGON: 363749449s  


COPYRIGHT 2010 ALL RIGHTS RESERVED  by Aiuto   2010